Novinky

Vyhlášení "Nejúspěšnější Sportovec Středočeského kraje 2015"

26.03.2016 15:45

Dne 22. 3. 2016 proběhlo v Berouně vyhlášení " Nejúspěšnějšího sportovce Středočeského kraje". Každý rok se oceňuje 10 nejlepších sportovců. Letos poprvé byli oceněni i naši dva závodníci. Třetí místo obsadil Adam Sedlmajer a osmé místo Anna Češpivová. Oběma velice gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci našeho klubu!!!!

Vyhlášení Sportovce Mělnicka 2015

21.02.2016 18:26

Ve středu 17. 2. 2016 proběhlo v kulturním domě v Neratovicích vyhlášení Sportovce roku 2015. První místo obsadil náš závodník Adam Sedlmajer, který si to po vydařené sezóně oprávněně zasloužil. V desítce oceněných sportovců se na 4.místě umístila i Anna Češpivová. Jako zasloužilý funkcionář byl vyhlášen náš předseda klubu pan Ludvík Novák. Jsme rádi, že toto ocenění dostal, neboť vodnímu lyžování obětoval již mnoho let svého života. Všem oceněným ze srdce gratulujeme!!!!

Ukončení letošní sezóny

20.10.2015 19:55

V sobotu 17. 10. jsme v našem klubu ukončili letošní sezónu, která byla pro naše závodníky velice úspěšná. Na MČR juniorů, které se konalo ve dnech 22. - 23. 8.2015 se juniorskými mistry republiky stali Karolína Susová a Jakub Češpivo, do 14 let se mistryní stala Izabela Starková. Absolutní mistryní ČR a SR OPEN se stala Anna Češpivová. Dařilo se také na vrcholných soutěžích- Adam Sedlmajer se stal mistrem Evropy v kombinaci a získal bronzovou medaili ve slalomu na ME OPEN v Paříži. Na ME do 21 let, které se konalo ve dnech 4. - 6. 9. ve Španělsku, získala Anna Češpivová stříbrnou medaili ve slalomu. Posledním závodem sezóny byl tradičně mezinárodní závod Spolana Cup, který pořádá náš klub. V ženách v kombinaci zvítězila Karolína Susová a 2. místo v mužích obsadil Jakub Češpivo. V závodu do 12 let o Neratovického medvěda vyhrála naše malá závodnice Klaudie Kmentová. Věříme, že se našim závodníkům bude takto dařit i v příštím roce.

Sportovec Mělnicka

28.02.2015 18:25

Ve čtvrtek 26.2.2015 proběhlo vyhlášení Sportovce Mělnicka. Náš závodník Adam Sedlmajer obsadil 7.místo. Gratulujeme!!

Příprava střediska

28.02.2015 18:22

Sezóna v klubu začne 13.4.2015. Žádáme proto všechny členy, aby se zapojili do přípravy střediska na sezónu. Brigády v klubu budou vždy každou sobotu od 7.3.2015 od 9.00 hod.

Příprava v bazénu

28.02.2015 18:16

Rádi bychom informovali naše malé lyžaře, že bude opět probíhat příprava v bazénu v Neratovicích. Začíná 15.3.2015 a končí 12.4.2015, vždy v neděli od 7.30 do 9.30 hodin.

Gratulace

22.12.2014 16:33

Dnes slaví náš předseda Ludvík Novák 70. narozeniny. Přejeme mu hodně štěstí a zdraví do dalších let a zároveň mu děkujeme za obětavou práci pro náš klub. Popřát našemu předsedovi přišel i vzácný host pan Jiří Kejval- předseda ČOV. Foto z oslavy ve fotogalerii.

ME juniorů Španělsko Sesena

28.08.2014 17:14

Ve středu 27. 8. 2014 začalo Mistrovství Evropy juniorů. Českou republiku zastupují reprezentanti- Susová Karolína, Vrabcová Kateřina, Češpivo Jakub, Slánský Jan - do 17 let a Starková Izabela, Marek Petr, Kalina Ondřej - do 14 let.  Průběžné výsledky můžete sledovat zde . Držíme palce!!

Soustředění reprezentantů ČR

24.08.2014 09:33

Tento týden proběhlo u nás v klubu soustředění reprezentantů ČR, kteří se zúčastní ME juniorů ve Španělsku - Sesena. Čas před odjezdem s nimi přišli strávit i naši malí závodníci. Počasí  přálo a atmosféra byla úžasná!! Přejeme šťastnou cestu, která bude velice dlouhá a budeme vám všem držet palce!!!

ME OPEN Mělice

24.08.2014 09:23

Gratulujeme našemu závodníkovi Adamovi Sedlmajerovi ke 3.místu ve slalomu!!!!!!

Anna Češpivová držitelkou českého rekordu ve slalomu

13.07.2014 09:50

Od včerejška je naše závodnice Anna Češpivová držitelkou českého rekordu ve slalomu. V sobotu 12. 7. 2014 se zúčastnila slalomového závodu Recetto Special Cup v Itálii. V prvním kole zajela bez tréninku 2/55/12, tento samý výkon zajela i ve třetím kole, kdy začalo dost foukat. Svůj osobní rekord si vyjela ve druhém kole, kdy ladnou jízdou zajela 0,5/55/11,25. Tímto výkonem je nyní držitelkou českého rekordu ve slalomu. Velice k tomuto výkonu gratulujeme a přejeme, aby se dařilo i na ME do 21 let, které začíná také v Recetto ve čtvrtek, a to právě slalomem.

Sport v regionech

13.07.2014 09:35

Reportáž ze závodu v Kostelci u Jihlavy si můžete pustit zde    /13.13 min./

Kostelec Cup 2014

30.06.2014 14:45

Druhým závodem letošní sezóny byl mezinárodní závod Kostelec Cup, který se uskutečnil o uplynulém víkendu v Kostelci u Jihlavy. I přesto, že předpověď počasí slibovala déšť, tak se počasí nakonec vydařilo a pršet začalo až těsně před vyhlášením. Našim závodníkům se dařilo a někteří si vytvořili i své osobní rekordy - Radka Klementová v tricích,Karolína Susová ve skocích a Adéla Hanušová v tricích a slalomu. Pohár Kostelce si za 3.místo v celkové kombinaci žen odvezla Anna Češpivová. Během závodu zde natáčela Česká televize, sportovní zprávy si můžete přehrát zde . Děkujeme pořadateli za hladký průběh závodu, výbornou kuchyň a úžasnou atmosféru!!

Výsledky závodu k dispozici zde .

Naši lyžaři v televizi

22.06.2014 14:35

V našem klubu  nedávno natáčela Česká televize o našich malých lyžařích pro nový pořad Lvíčata. V tomto dílu se dozvíte také něco o historii vodního lyžování a část pořadu je věnována závodům v Oleksovicích.

Pořad si můžete přehrát zde .

Moravia Cup 2014

17.06.2014 12:21

O uplynulém víkendu 7. - 8. 6. 2014 se naši závodníci zúčastnili mezinárodního závodu Moravia Cup 2014 v Oleksovicích. Jde o první závod této sezóny a zdejší voda je pro lyžování ideální.Ideální bylo i počasí, a tak naši závodníci předvedli dobré výkony. I v konkurenci běloruských závodníků obsadili někteří i přední příčky. I přesto, že nastaly během závodu nečekané technické problémy, tak pořadatelé vše zvládli na jedničku. Za zmínku určitě stojí i zdejší kiosek, který účastníkům zaručoval vynikající kuchyň a milou obsluhu. Prostě slunce, teplo a přátelská sportovní atmosféra!! Už se těšíme na další závod v tomto klubu. Výsledky závodu k dispozici zde .

Naše závodnice v televizi

05.06.2014 11:35

Naše závodnice Rebeka Starková byla dnes 4. 6. v živém vysílání ČT v pořadu Sama doma. Spolu s Jindřichem Havlíkem propagovali vodní lyžování. Pořad si můžete přehrát zde (41. minuta).